1 800 - 0452 00 admin@info.com

ABC Biegu dla Maćka

Jak co roku spotykamy się „pod Borkiem” aby w sportowych zmaganiach spędzić czas wśród przyjaciół. Aby zmierzyć się z dystansem biegu. Tegoroczna edycja kontynuje formułę dobrowolnej wysokości opłaty startowej. Wy zadecydujecie o charytatywnym wyniku „Biegu dla Maćka”.

 

Poniżej przedstawiamy garść najważniejszych informacji dla uczestników VII Biegu dla Maćka.

WAŻNE INFORMACJE:

Zapisy Zapisy internetowe zostają zamknięte w piątek 27 maja o godzinie 20.00. Oczywiście można będzie się zapisać na miejscu. Biuro Biegu czynne będzie od godziny 8.30 Osoby, które zapisują się na miejscu mogą nie otrzymać pełnego pakietu startowego. Prosimy by osoby, które płacą przelewem w piątek lub sobotę przyniosły ze sobą potwierdzenie wpłaty.
Napoje Startujący mogą korzystać z punktu z wodą na 5 kilometrze biegu. Na mecie każdy otrzyma wodę mineralną (+ jabłuszko)
Posiłek W pakiecie startowym znajdziecie Państwo również kupon na posiłek w KFC – uzupełnienie węglowodanów i białka po wysiłku, to ważny element sportowej rywalizacji 😉
Depozyt i szatnia Depozyt i szatnia znajdują się w budynku Centrum Handlowego „BOREK” na parterze w lewo za wejściem głównym – na pewno będą strzałki kierunkowe.
Parking Parking jest ogromny, ale proszę parkujmy w jego lewej części (patrząc od wjazdu)
Pomiar czasu Pomiar czasu jest elektroniczny, czipy znajdują się pod numerem startowym. Prosimy nie zdzierać pasków gąbki 🙂  W połowie dystansu ustawiony będzie zegar pokazujący czas od momentu startu. Drugą połowę trasy przebiegamy szybciej!
Medal i radość … to wszystko czeka już na mecie 🙂
Losowanie nagrody głównej Przebiegłeś 10 km – „możesz nieźle popłynąć”. Wystarczy wypełnić kupon konkursowy (w pakiecie startowym), odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wrzucić go do oznaczonego pojemnika.

KLASYFIKACJE W BIEGU GŁÓWNYM:

  • klasyfikacja generalna – 1, 2, 3 miejsce w biegu na 10 km
  • klasyfikacja kobiet – 1, 2, 3 miejsce w biegu na 10 km
  • klasyfikacja w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn (co 10 lat)

Osoby nagrodzone klasyfikacji w generalnej nie otrzymują nagród w pozostałych kategoriach.

NAGRODY:

Nagrody dla najszybszych zawodników w postaci bonów zakupowych do Centrum Handlowego BOREK będą następujące (zgodnie z klasyfikacją z Regulaminu Biegu):

  • W klasyfikacji mężczyzn – 500 zł za 1 miejsce, 300 zł za 2 miejsce, 200 zł za 3 miejsce
  • W klasyfikacji kobiet – 500 zł za 1 miejsce, 300 zł za 2 miejsce, 200 zł za 3 miejsce

Nagrody w postaci bonów zakupowych do INTERSPORTu

  • W kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn (co 10 lat) 100 zł za 1 miejsce w kategorii

Będą również nagrody dla najszybszego wrocławianki i wrocławianina oraz Dolnoślązaczki i Dolnoślązaka – nagrody rzeczowe

Oczywistym jest, że każdy mieszkaniec Wrocławia jest Dolnoślązakiem. Tu jednak wrocławianin nie uczestniczy w klasyfikacji Dolnoślązaków. Wrocławianka również 🙂

Dla uczestników Mistrzostw Galaktyki w Biegu z Wózkiem przewidujemy nagrody rzeczowe.

Nagrody rzeczowe dla zwycięzców biegów oraz losowane wśród uczestników biegu na 10 km ufundowali nasi sponsorzy Centrum Handlowe BOREK, Intersport, oraz liczne firmy wspierające imprezę.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.